Szkolenia

Jesteśmy dumni, że ultrasonografy weterynaryjne Vinno VET, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski, służą nie tylko do badań w klinikach weterynaryjnych, ale także do edukacji lekarzy i specjalistów USG

Wspólnie z Akademią Diagnostyki Weterynaryjnej MasterVet oferujemy wsparcie w dostępie do specjalistycznych szkoleń (m.in. w zakresie: kardiologii, radiologii, rozrodu, ortopedii, neurologii czy okulistyki).

NORAX MEDICAL współpracuje z najlepszymi placówkami edukacyjnymi w branży i przyczynia się do rozwoju środowiska weterynaryjnego w Polsce poprzez dostarczanie nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń. Inwestujemy w wiedzę i rozwój kompetencji, aktywnie angażując się w promocję i organizację warsztatów i szkoleń.

Wierzymy, że podejmowane przez nas działania stanowią wartość dla lekarzy weterynarii oraz wsparcie w prowadzonej działalności. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie na rzecz edukacji, przyczyni się do większej profesjonalizacji ultrasonografii weterynaryjnej w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją dostępnych szkoleń na stronie MasterVet

Norax Medical partnerem Akademii Diagnostyki Weterynaryjnej MasterVet podczas realizowanych działań edukacyjnych.

Napisz do nas i przetestuj wybrany produkt w swojej codziennej praktyce.
Norax Medical Sp. z o.o.
02-871 Warszawa
ul. Karczunkowska 42
Dane kontaktowe
e-mail: info@noraxmedical.com
tel:+48 720 802 506
NIP: 5213773800